Stowarzyszenie Inspiracji i Rozwoju PERSPEKTYWA to organizacja pozarządowa zrzeszająca młodych ludzi, którzy chcą aktywnie angażować się w działania mające na celu wszechstronny rozwój osobowości oraz wdrażanie innowacyjnych rozwiązań. Naszym celem jest tworzenie przestrzeni do rozwoju, inspirowanie do podejmowania aktywności a także integracja społeczeństwa poprzez wspólne działania.

„Zainspirowani do działania - wolnego czasu nie marnujemy - aktywnie w działania się angażujemy!” pomyślnie dobiega końca


Z radością informujemy, że realizacja przez Stowarzyszenie Inspiracji i Rozwoju PERSPEKTYWA projektu pn. „Zainspirowani do działania - wolnego czasu nie marnujemy - aktywnie w działania się angażujemy!” pomyślnie dobiega końca.

Podsumowaniem działań będzie spotkanie finałowe - Festiwal Fascynacji "Zainspirowani do działania", które odbędzie się 8 grudnia 2018 w godz. 10:00-14:00 w Osiedlowym Klubie Kultury AKWARIUM przy ul. Pułaskiego 3 w Rzeszowie. Wezmą w nim udział uczestnicy warsztatów wraz z opiekunami (rodzice, asystenci rodziny, pracownicy socjalni, itp.). Zaproszeni zostaną także przedstawiciele podkarpackich OPS, NGO, placówek kulturalno-oświatowych, władz lokalnych, itp. W spotkaniu wezmą udział przedstawiciele różnych organizacji, którzy zaprezentują swoje pasje i zainteresowania, by zainspirować uczestników do dbałości o swój rozwój i poszukiwanie pasji.

Podczas pokazu talentów uczestnicy zajęć zaprezentują swoje umiejętności i talenty za co otrzymają drobne upominki. Podczas Spotkania Finałowego zorganizowane zostaną różnego rodzaju warsztaty, w których wezmą udział przybyłe na spotkanie osoby. Będą to warsztaty dot. m.in.: zdrowego żywienia, sztuki cyrkowej, eksperymentów fizyczno-chemicznych, beatboxu, pierwszej pomocy, rękodzieła artystycznego, itp.

Formularz zgłoszeniowy

Zaproszenie do udziału w konkursie

Zaproszenie na spotkanieCopyright © 2017 by Usługi IT Adrian Durka